Ako pridať nové alebo upraviť existujúce pozorovanie

Search2-64Od 3.12.2021 je spustená nová verzia stránky. Pokiaľ vám niektorá funkcia nefunguje, stránka sa nespráva podľa očakávaní alebo máte inú pripomineku, možete napísať komentár k tomuto článku, alebo napísať email na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Základnou funkciou stránky Birding Slovakia je zbieranie a prezentácie pozorovaní vtákov na území Slovenska. V tomto článku nájdete podrobné informácie o spôsobe pridávania nových záznamov o vašich pozorovaniach na stránku.

Ako písať články

office3_64Jednou z veľkých zmien novej verzie Birding Slovakia je aj možnosť písania článkov registrovanými používateľmi. Každý, kto prejavý záujem a ochotu prispeť, môže sa stať autorom článkov, ktoré obohatia stránku Birding Slovakia ale hlavne celú komunitu jej užívateľov a návštevníkov. Nasledujúce kapitoly vám objasnia viac o tom, ako postupovať pri písaní článkov.

Možnosti užívateľských nastavení

Settings-iconBirding Slovakia poskytujú užívateľom niekoľko možností ako si nastaviť rôzne funkcie stránky podľa vlastných požiadaviek. Medzi ne patria najma možnosti zasielania rôznych emailových notifikácií a iné funkcie.