Dátum Deň Druh Počet Obec Vyplnil Obsah
1.7.2024 Chroicocephalus ridibundus - Čajka smejivá 2 Nimnica Ivan Bartko
1.7.2024 Phylloscopus collybita - Kolibiarik čipčavý 5 Udiča Ivan Bartko
30.6.2024 Phoenicurus ochruros - Žltochvost domový 2 Považská Bystrica Ivan Bartko
30.6.2024 Chroicocephalus ridibundus - Čajka smejivá 5 Divinka Anton Makuka
28.6.2024 Falco tinnunculus - Sokol myšiar 3 Rosina Anton Makuka
30.6.2024 Ardea cinerea - Volavka popolavá 7 Divinka Anton Makuka
30.6.2024 Actitis hypoleucos - Kalužiačik malý 11 Divinka Anton Makuka
30.6.2024 Falco subbuteo - Sokol lastovičiar 1 Marcelová Csaba Sándor
29.6.2024 Clanga pomarina - Orol krikľavý 2 Partizánska Ľupča Milan Hepner
29.6.2024 Clanga pomarina - Orol krikľavý 1 Ležiachov Milan Hepner
29.6.2024 Ichthyaetus melanocephalus - Čajka čiernohlavá 15 Šamorín Martin Balog
29.6.2024 Clanga pomarina - Orol krikľavý 1 Liptovský Mikuláš Peter Vrlík
24.6.2024 Egretta garzetta - Beluša malá 1 Koplotovce Andrej Sušienka
27.6.2024 Egretta garzetta - Beluša malá 1 Koplotovce Andrej Sušienka
28.6.2024 Egretta garzetta - Beluša malá 1 Koplotovce Andrej Sušienka
28.6.2024 Falco cherrug - Sokol rároh 1 Levice Michal Bagala
28.6.2024 Milvus milvus - Haja červená 1 Levice Michal Bagala
28.6.2024 Certhia familiaris - Kôrovník dlhoprstý 2 Veľká Čierna Anton Makuka
27.6.2024 Clanga pomarina - Orol krikľavý 2 Kvačany Peter Vrlík
27.6.2024 Falco tinnunculus - Sokol myšiar 1 Sklabiná Peter Kušík
 Dátum Deň Druh Počet Obec Vyplnil
1.7.2024   2 ex   Nimnica   Ivan Bartko  
1.7.2024   5 ex   Udiča   Ivan Bartko  
30.6.2024   2 ex   Považská Bystrica   Ivan Bartko  
30.6.2024   5 ex   Divinka   Anton Makuka  
28.6.2024   3 ex   Rosina   Anton Makuka  
30.6.2024   7 ex   Divinka   Anton Makuka  
30.6.2024   11 ex   Divinka   Anton Makuka  
30.6.2024   1 ex   Marcelová   Csaba Sándor  
29.6.2024   2 ex   Partizánska Ľupča   Milan Hepner  
29.6.2024   1 ex   Ležiachov   Milan Hepner  
29.6.2024   15 ex   Šamorín   Martin Balog  
29.6.2024   1 ex   Liptovský Mikuláš   Peter Vrlík  
24.6.2024   1 ex   Koplotovce   Andrej Sušienka  
27.6.2024   1 ex   Koplotovce   Andrej Sušienka  
28.6.2024   1 ex   Koplotovce   Andrej Sušienka  
28.6.2024   1 ex   Levice   Michal Bagala  
28.6.2024   1 ex   Levice   Michal Bagala  
28.6.2024   2 ex   Veľká Čierna   Anton Makuka  
27.6.2024   2 ex   Kvačany   Peter Vrlík  
27.6.2024   1 ex   Sklabiná   Peter Kušík  
Tips - sorting